Wydrukuj tę stronę
wtorek, 06 październik 2020 11:05

Noc w Instytucie Lotnictwa w tym roku tylko dzięki łączom internetowym.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Noc w Instytucie Lotnictwa w tym roku tylko dzięki łączom internetowym. Grafika: ILOT
"Rok 2020 napisał dla nas zupełnie inny scenariusz i z nieukrywanym smutkiem musieliśmy zaakceptować, że tej jesieni nie powitamy Was w naszych progach i Noc w Instytucie Lotnictwa się nie odbędzie." - informuje ILOT.
 
"Nie zaprosimy pilotów, nie odpalimy silnika Iskry oraz nie wysłuchamy opowieści znanych i lubianych. Nie będzie też autografów, wspólnych zdjęć, kiełbaski z grilla czy możliwości sprawdzenia siebie w roli pilota na symulatorze..." - czytamy dalej, - "10 lat pracy i ponad 300 tys. osób, które nam zaufało i do tej pory odwiedziło Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa to dla nas ogromny powód do dumy, ale i także motywacja oraz zobowiązanie, aby nie zawieść naszych fanów. Tak więc, w tym roku zrobimy to inaczej, co nie znaczy, że mniej atrakcyjnie. Pokażemy Noc w Instytucie Lotnictwa z nieco innej strony."

ILOT przygotował film dokumentalny odkrywający nieco więcej niż można zobaczyć na samej imprezie. - "Zapraszamy Was w podróż w świat lotnictwa, spełniania marzeń i odkrywania naszej placówki w nowej formie. Premiera filmu „Noc w Instytucie Lotnictwa: The Movie” odbędzie się online 20 listopada o godzinie 20:20"

Aby móc obejrzeć film, organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu o tym samym tytule, które pojawi się w ten piątek na "nocowym" profilu na Facebook. Tu też znajdziecie wszelkie szczegóły dotyczące produkcji.

Źródło informacji: https://www.facebook.com/158795954132077/posts/3670385802973057/
Czytany 581 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 październik 2020 11:17

Artykuły powiązane