Wydrukuj tę stronę
środa, 02 wrzesień 2020 15:55

Port Lotniczy Lublin: wróciły loty do Warszawy.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Port Lotniczy Lublin: wróciły loty do Warszawy. Foto: Port Lotniczy Lublin

Dzisiejszym, porannym lotem o godzinie 5.40 z Portu Lotniczego Lublin zainaugurowano połączenie z Warszawą, które po przerwie wróciło do rozkładu lubelskiego lotniska. Rejsy odbywać się będą 6 razy w tygodniu.

- To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców i gospodarki regionu lubelskiego. Po kilkumiesięcznej przerwie, spowodowanej pandemią, odzyskujemy kolejne połączenie, szczególnie istotne, bo otwierające możliwość podróży do najważniejszych miast całego świata. Dzięki ofercie PLL LOT, mamy znowu możliwość dotarcia z Lublina, z tylko jedną przesiadką w Warszawie, między innymi do Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Mediolanu, Frankfurtu czy Brukseli - mówi Andrzej Hawryluk prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin.

Rejsy z Lublina do Warszawy realizowane będą sześć dni w tygodniu, codziennie oprócz soboty. Samoloty z Portu Lotniczego Lublin odlecą o godzinie 5:40, przylot na lotnisko Chopina o 6:30. Loty powrotne z Warszawy zaplanowano na godzinę 23:10 - lądowanie na lubelskim lotnisku tuż przed północą, o godz. 23:55.

Port Lotniczy Lublin przygotował dla pasażerów porannego połączenia do Warszawy specjalną promocję. Każda osoba podróżująca na tej trasie w terminie od 2 do 16 września otrzyma w dniu wylotu voucher na parking na lubelskim lotnisku, uprawniający do 50 proc. zniżki. Voucher będzie można wykorzystać do końca września br.


Połączenia pomiędzy Lublinem a Warszawą będą obsługiwane przez samoloty Bombardier Q400 z floty naszego narodowego przewoźnika.

Źródło informacji: Port Lotniczy Lublin

Czytany 1061 razy

Artykuły powiązane