Wydrukuj tę stronę
czwartek, 01 kwiecień 2021 11:53

Wizz Air ogłosił nowe połączenie z Portu Lotniczego Lublin.

Napisane przez Swidnik.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne Foto: Pixabay License

Węgierski przewoźnik Wizz Air ogłosił nowe połączenie z Portu Lotniczego Lublin. Osoby podróżujące ze Świdnika polecą do chorwackiego Splitu.

Pierwszy samolot wystartuje nad morze Adriatyckie 13 czerwca. Rejsy będą realizowane dwa razy w tygodniu: w czwartki i niedziele. Ceny biletów zaczynają się od 129 zł.

– Z ogromną radością dodajemy dziś nowe letnie kierunki do naszej siatki połączeń z Polski. Ogłaszając kolejne atrakcyjne trasy z Lublina, Poznania i Warszawy do Chorwacji i Hiszpanii wierzymy, że nasi pasażerowie mają jeszcze więcej możliwości, by zaplanować wakacje z wyprzedzeniem. Dzięki procedurom wprowadzonym na pokładach naszych samolotów, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie podczas podróży – mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Linia Wizz Air wprowadziła dodatkowe procedury w zakresie higieny, ułatwiające utrzymywanie dystansu podczas wchodzenie na pokład oraz zwiększające czystość w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną, a za usługi, na przykład dodatkowy bagaż, płacić online. Węgierski przewoźnik przypomina również o obowiązku noszenia maseczek podczas całego lotu.

Źródło informacji: Swidnik.pl

Czytany 637 razy

Artykuły powiązane