Wydrukuj tę stronę
sobota, 09 listopad 2019 12:55

Jak wygląda wyposażanie i sprzątanie pokładów samolotów. Dla zainteresowanych czeka praca.

Napisane przez LS Airport Services
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jak wygląda wyposażanie i sprzątanie pokładów samolotów. Dla zainteresowanych czeka praca. Foto: Pixabay.com / Pixabay License

"To właśnie my obsługujemy pasażerów, ich bagaże, przesyłki lotnicze i samoloty, którymi latają." - informuje na swoim filmowym profilu LS Airport Services.

LS Airport Services zaprasza do cyklu rozmów "Rekrutacja live", który przeprowadzili na firmowym profilu facebook (www.facebook.com/lsairportservices). Jego celem było przybliżenie wszystkim zainteresowanym specyfiki pracy na lotnisku i w Spółce. W tym odcinku poznacie kulisy pracy pracowników zajmujących się codziennym wyposażeniem i utrzymaniem czystości na pokładach statków powietrznych.

"Zapewniamy, że nawet jeśli sporo latacie, dowiecie się wielu ciekawych rzeczy. W razie pytań - zapraszamy na stronę www.praca.lsas.aero oraz www.lsas.aero - dzięki nim dowiecie się więcej na nasz temat! Jeśli szukacie pracy na lotnisku lub chcielibyście rozpocząć karierę w branży lotniczej - zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy oraz zapraszamy do obejrzenia kolejnych odcinków z serii - przybliżymy w nich kolejne zawody związane z lotnictwem!" - informują twórcy i pomysłodawcy profilu.

Źródło informacji: LS Airport Services

Czytany 813 razy

Artykuły powiązane