Wydrukuj tę stronę
czwartek, 29 październik 2020 11:38

Możliwa refundacja kosztów do 80% na dofinansowania usług rozwojowych w branży lotniczej i kosmicznej.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Możliwa refundacja kosztów do 80% na dofinansowania usług rozwojowych w branży lotniczej i kosmicznej. Foto: Pixabay.com / Pixabay License

Do 80% dofinansowania kosztów szkoleń i doradztwa dla pracowników firm z branży lotniczej i kosmicznej oferuje Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA.

Nowa oferta MARR SA przeznaczona jest dla przedsiębiorstw z sektora Przemysłu Lotniczo-Kosmicznego (PLK), szczególnie dla transportu lotniczego i kosmicznego czy produkcji statków powietrznych, kosmicznych i podobnych maszyn.

Jak informuje MARR SA jest to refundacja kosztów do 80% na dofinansowania usług rozwojowych tj. szkoleń, doradztwa, mentoringu w  dziedzinie zapobiegania negatywnym skutkom pandemii COVID 19. Projekt skierowany jest do właścicieli i pracowników mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw (ew. dużych z kodem PKD 30.3), których siedziba główna znajduje się na terenie Polski. Rekrutacja do Projektu trwa do 30 listopada lub do wyczerpania środków będących w dyspozycji MARR S.A. poprzez:

  • przesłanie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie PARP,
  • zarejestrowanie się w Systemie (po otrzymaniu zaproszenia mailowego) oraz przesłanie Formularza zgłoszeniowego przedsiębiorstwa wraz z załącznikami,
  • weryfikację dokumentów i przesyłanie informacji zwrotnej przez Operatora.

Wzory wszystkich niezbędnych dokumentów – regulamin, dokumenty rekrutacyjne, wzór umowy o udzielenie wsparcia znajdują się na stronie Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA.

Nabór trwa do 30.11.2020 lub do wyczerpania środków.

Źródło informacji: MARR

Czytany 655 razy

Artykuły powiązane