Wydrukuj tę stronę
środa, 30 październik 2019 17:52

Nowoczesne zarządzanie łańcuchem dostaw w lotnictwie - Dassault Systèmes zorganizuje Aerospace & Defence Business Brunch Poland.

Napisane przez Dassault Systems
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nowoczesne zarządzanie łańcuchem dostaw w lotnictwie - Dassault Systèmes zorganizuje Aerospace & Defence Business Brunch Poland. Foto: Dassault Systems

Firma Dassault Systèmes, oferująca rozwiązania m.in. dla przemysłu lotniczego i obronnego, 26 listopada 2019 roku zorganizuje cykliczne spotkanie dla przedstawicieli branży, dotyczące kluczowych wyzwań związanych z zarządzaniem i optymalizacją łańcucha dostaw w lotnictwie. W Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym AEROPOLIS w Jasionce spotkają się krajowi i światowi liderzy branży lotniczej, specjaliści z Dassault Systèmes oraz firmy zaangażowane w rozwój przemysłu lotniczego. 

Każdego dnia w przestrzeni powietrznej znajduje się średnio 10 000 samolotów. Według prognoz IATA,  do 2036 roku liczba pasażerów linii lotniczych na świecie ma się podwoić do blisko 8 mld rocznie. Już teraz mamy do czynienia z ogromną liczbą zamówień, a na każdy nowo zamówiony samolot w Airbusie czy w Boeingu trzeba oczekiwać nawet 9 lat, co wynika z obecnych możliwości produkcyjnych.

W związku z powyższymi wyzwaniami Dassault Systèmes zaprasza do dyskusji na ważne dla branży tematy, jak przyspieszenie procesu powstawania produktów z poziomu lat do miesięcy, przyspieszenie integracji programów przy coraz większym udziale kooperantów oraz dostarczanie oczekiwanej jakości za pierwszym razem.

„Podczas gdy systemy stają się coraz bardziej skomplikowane w projektowaniu, budowaniu i dostarczaniu, producenci OEM i dostawcy muszą przyspieszać innowacje i zwiększać wydajność, aby dostosować tempo produkcji do wymagań rynkowych. Wymaga to nowego sposobu projektowania, produkcji, testowania, certyfikacji i utrzymania samolotów i statków kosmicznych. Cieszymy się, że podczas kolejnego spotkania dla branży lotniczej i obronnej wspólnie z zaproszonymi gośćmi i uczestnikami spotkania będziemy mogli porozmawiać o najlepszych praktykach, które decydują o innowacyjności branży” – powiedział Ireneusz Borowski, Country Manager Poland, Dassault Systèmes.

Źródło informacji: Dassault Systems

Czytany 1507 razy

Artykuły powiązane