Wydrukuj tę stronę
piątek, 29 marzec 2019 14:08

Podniebni artyści kpt. pil. Jacek Stolarek i kpt. Artur Kielak w Lotniczej Akademii Wojskowej.

Napisane przez Niebo bez granic
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Spotkanie z pilotami w Lotniczej Akademii Wojskowej Spotkanie z pilotami w Lotniczej Akademii Wojskowej Foto: Filip Idzikowski

Mistrzowskie lekcje ekstremalnego pilotażu odrzutowcem bojowym i samolotem akrobacyjnym pod okiem kpt. pil Witolda Sokoła miały miejsce na Akademii Lotniczej w Dęblinie.

Jak można było wywnioskować piloci nie mogą się doczekać kolejnego ekstremalnego występu. Wszyscy czekają żeby zobaczyć na niebie jedyny taki na świecie duet lotniczy - Jacek Stolarek i Artur Kielak. Trzymajmy mocno kciuki za naszych podniebnych artystów i żołnierzy Sił Powietrznych, ich dowódców ale i pilotów liniowych i ich mechaników!

"Wielkie dzięki dla organizatora: Samorząd Studentów Lotniczej Akademii Wojskowej za możliwość udziału w tak niepowtarzalnym spotkaniu, najlepszych polskich pilotów w tak zacnym miejscu." - mówi Filip Idzikowski, który uczestniczył w spotkaniu i udokumentował go na poniższych zdjęciach.

stolarek kielak law

stolarek kielak law

stolarek kielak law

stolarek kielak law

stolarek kielak law

stolarek kielak law

stolarek kielak law

stolarek kielak law

Podczas 2,5 godzinnego spotkania zadano pilotom wiele pytań, jednak uczestnicy spotkania czuli niedosyt, bo w końcu jak przez tak krótki czas można opowiedzieć o tak ciekawym temacie. Spotkanie poprowadził kpt. pil. rezerwy Witold Sokół.

Aviation24.pl / Niebo bez granic / Filip Idzikowski

Foto: Filip Idzikowski
Czytany 2017 razy

Artykuły powiązane