Wydrukuj tę stronę
wtorek, 12 marzec 2019 14:25

Urząd Lotnictwa Cywilnego zaprasza na Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym.

Napisane przez ULC
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Urząd Lotnictwa Cywilnego zaprasza na Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym. Foto: Pixabay.com / Pixabay License

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego zaprasza na coroczną Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym poświęconą zarobkowym przewozom lotniczym (CAT) i lotnictwu ogólnemu (GA). Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2019 r. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Konferencja podsumuje rok 2018 w lotnictwie cywilnym. Podczas konferencji omówione zostaną przede wszystkim zagadnienia związane z nadzorem nad podmiotami oraz różnymi aspektami bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym.

"Już teraz serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w przygotowaniach do konferencji wszystkie zainteresowane osoby oraz przedstawicieli sektora lotniczego. Liczymy na Państwa sugestie oraz czekamy na propozycje interesujących tematów związanych z bezpieczeństwem lotniczym, a także zapraszamy do przedstawiania własnych prezentacji podczas tego wydarzenia." - pisze ULC. - " Na zgłoszenia wszelkich propozycji oraz udział osób chętnych do wystąpień podczas konferencji czekamy do dnia 05.04.2019 r. pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowa agenda oraz tematy poruszane podczas konferencji zostaną opublikowane w późniejszym terminie na stronie Urzędu."

Konferencja będzie miała charakter otwarty. W ramach konferencji planowane jest również podpisanie Deklaracji w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym "Just Culture". Chętnych do przystąpienia do grona sygnatariuszy Deklaracji ULC prosi o zgłaszanie się do 10.04.2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej o deklaracji bezpieczeństwa:

http://www.ulc.gov.pl/pl/zarzadzanie-bezpieczenstwem/kultura-i-promocja-bezpieczenstwa/deklaracja-w-sprawie-kultury-bezpieczenstwa

Źródło informacji: ULC

Czytany 1772 razy

Artykuły powiązane