Wydrukuj tę stronę
wtorek, 16 kwiecień 2019 20:01

XV Małopolski Piknik Lotniczy zbliża się dużymi krokami.

Napisane przez MLP Kraków
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Podczas Pikniku na jego uczestników czeka również wiele naziemnych atrakcji. Podczas Pikniku na jego uczestników czeka również wiele naziemnych atrakcji. Grafika: Muzeum Lotnictwa Polskiego

"Z prawdziwą przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na XV Małopolski Piknik Lotniczy, który odbędzie się w Krakowie na terenach dawnego lotniska Rakowice-Czyżyny tradycyjnie w ostatni weekend czerwca, to jest 22-23.06.2019 r." - taka informacja pojawia się na stronie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Na krakowskim niebie zagoszczą doskonali piloci w niezwykłych samolotach. Zaprezentują się mistrzowie akrobacji oraz licznie przybyłe samoloty historyczne. W powietrzu nie zabraknie również maszyn dumnie noszących biało-czerwone szachownice.

"Podczas Pikniku na jego uczestników czeka również wiele naziemnych atrakcji. Wśród nich znajdzie się możliwość zwiedzenia ekspozycji MLP (w tym wnętrz wybranych samolotów) oraz wzięcia udziału w prezentacjach grup rekonstrukcji historycznej, które zademonstrują historyczne i współczesne umundurowanie z uzbrojeniem a także przybliżą widzom "żołnierski folklor". Uczestnicy Pikniku będą mogli również skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej oraz handlowej, a najmłodsi ze strefy rozrywki. Z lotniczym pozdrowieniem" - Dyrektor Krzysztof Radwan i Zespół Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Źródło informacji: Muzeum Lotnictwa Polskiego

Czytany 3319 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 kwiecień 2019 20:06

Artykuły powiązane