Wydrukuj tę stronę
środa, 21 grudzień 2016 12:54

Znamy obsadę musicalu "Piloci". Już niedługo pierwsze próby.

Napisane przez Teatr Muzyczny Roma
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Niedługo rozpoczną się próby do musicalu "Piloci". Niedługo rozpoczną się próby do musicalu "Piloci".

Od początku października br. w Teatrze Muzycznym ROMA trwały przesłuchania wokalne, taneczne i aktorskie do nowego musicalu „Piloci”, którego premiera zaplanowana jest już na październik 2017 roku.

Na casting zgłosiło się blisko sześćset osób. Niezależnie od końcowych decyzji obsadowych, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zainteresowali się naszą nową produkcją, poświęcili czas na przygotowanie do przesłuchań i nie szczędzili wysiłku, żeby jak najlepiej zaprezentować się na scenie.
Pełna lista obsady: http://www.teatrroma.pl/obsada-musicalu-piloci/

piloci roma bilety
piloci roma bilety
*********
Teatr Muzyczny Roma pod dyrekcją Wojciecha Kępczyńskiego to największa scena musicalowa w Polsce, gdzie pokazywana jest światowa klasyka gatunku. W TM ROMA wystawione zostały między innymi nie tylko trzy najpopularniejsze musicale w historii ("Koty", "Upiór w Operze" i "Les Misérables"), ale także doskonale przyjęty rodzimy musical "Akademia Pana Kleksa". Spektakle Romy zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. "Upiora w Operze" obejrzało 700 000 widzów, a ostatnią produkcję, musical, "Mamma Mia!" już blisko 400 000. Roma to także Nova Scena na 150 miejsc, gdzie obecnie wystawiane są m.in. niezmiernie popularne spektakle muzyczne dla dzieci i kameralny musical dla dorosłych "Pięć ostatnich lat". Tam także od kilku lat gości jedyny w swoim rodzaju cykl koncertów "Dobry Wieczór Jazz".

Źródło informacji i zdjęć: Teatr Muzyczny Roma

Czytany 8870 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 grudzień 2016 13:05

Artykuły powiązane