Wydrukuj tę stronę
czwartek, 09 sierpień 2018 15:02

Śmigłowce S-76D wykonały już 10000 lotów dla Thai Aviation Services.

Napisane przez Lockheed Martin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło zdjęcia: Sikorsky / Lockheed Martin Źródło zdjęcia: Sikorsky / Lockheed Martin

Sikorsky, firma Lockheed Martina, poinformowała, że ​​Thai Aviation Services wykonał łącznie 10 tysięcy godzin lotów za pomocą swojej floty śmigłowców S-76D ™ w rekordowym czasie krótszym niż dwa lata. Ten kamień milowy został osiągnięty zaledwie kilka miesięcy po rozpoczęciu działalności przez TAS jako pierwszego centrum obsługi klienta firmy Sikorsky w Tajlandii.

„Cenimy zaufanie Thai Aviation Services jakie wykazał dla produktów Sikorsky w ciągu ostatnich trzech dekad” - powiedziała Audrey Brady, Sikorsky wiceprezes Commercial Systems & Services. "Sikorsky jest niezmiernie dumny z tego, że zapewnia TAS bezpieczne i niezawodne maszyny, które obsługują tak wysokie tempo operacyjne dzięki pierwszorzędnej dostępności".

TAS działa w sumie z ośmioma śmigłowcami Sikorsky, w tym to jest pięć średnich śmigłowców S-76D, dwa ciężkie śmigłowce S-92® i jeden S-76C ++ ™. TAS przeprowadził swoje operacje na morzu dla firm produkujących ropę i gaz przez 30 lat, wykorzystując wyłącznie śmigłowce Sikorsky.

Od 1977 roku firma Sikorsky dostarczyła klientom na całym świecie ponad 875 śmigłowców S-76®. Morskie operacje stanowią 65 procent z ponad 7,25 miliona godzin lotu całej floty Sikorsky S-76. Linia śmigłowców S-76 jest również dobrze znana z wysokiej niezawodności przy transporcie VIP i pracach użyteczności publicznej, operacjach poszukiwawczo-ratowniczych i transporcie powietrznym pogotowia śmigłowcowego.

TAS przewiduje również, że lot 100-tysięcznego pasażera S-76D nastąpi jesienią tego roku.

Źródło informacji i zdjęć: Lockheed Martin Press Release

Czytany 937 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 sierpień 2018 15:10

Artykuły powiązane