Wydrukuj tę stronę
czwartek, 06 sierpień 2020 16:56

XIV Zlot Amatorkich Konstrukcji Lotniczych oraz XII Powiatowe Skrzydlate Zawody w Górkach.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
XIV Zlot Amatorkich Konstrukcji Lotniczych oraz XII Powiatowe Skrzydlate Zawody w Górkach. Foto: Góreckie Stowarzyszenie Lotnicze im. Jana Wnęka

Jak co roku w pierwszy weekend sierpnia odbył się XIV Zlot Amatorkich Konstrukcji Lotniczych oraz XII Powiatowe Skrzydlate Zawody. "Serdecznie dziękujemy wszystkim licznie zgromadzonym gościom oraz Starostwu Powiatowemu za możliwość organizacji zawodów." - pisze na swoim profilu facebook Góreckie Stowarzyszenie Lotnicze im. Jana Wnęka.

Na lotnisko przybylo 37 załóg. Tradycyjnie o godzinie 17 imprezę rozpoczął Prezes Stowarzyszenie Leszek Wójcicki. Na zlocie nie zabrakło sporej gromadki dzieciaków które brały udział w licznych zabawach i konkursach z nagrodami. Przybyli piloci otrzymali tradycyjnie pamiątkowe koszulki oraz wzięli udział w skrzydlatych zawodach. Na zgromadzonych czekał poczęstunek oraz możliwość podziwiania z bliska maszyn latajacych.

Góreckie Stowarzyszenie Lotnicze im. Jana Wnęka

Góreckie Stowarzyszenie Lotnicze im. Jana Wnęka

Góreckie Stowarzyszenie Lotnicze im. Jana Wnęka

Góreckie Stowarzyszenie Lotnicze im. Jana Wnęka

"Jesteśmy dumni że Nasza impreza cieszy się coraz większą popularnością. Daje nam to poczucie że nasze działania są potrzebne i warte trudu wkładanego w przygotowania. Wielkie podziękowania należą się wszystkim, którzy pomogli w organizacji." - podsumowuje Stowarzyszenie.

Źródło informacji i zdjęć: Góreckie Stowarzyszenie Lotnicze im. Jana Wnęka

Czytany 1090 razy

Artykuły powiązane