Wydrukuj tę stronę
niedziela, 26 styczeń 2020 12:54

Lotniska Chopina zapewnia, że kontroluje sytuację związaną z koronawirusem.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Koronawirus to jeden z głównych tematów ostatnich tygodni. Koronawirus to jeden z głównych tematów ostatnich tygodni. Foto: Pixabay.com / Pixabay License
W komunikacie napisanym przez zarządzających Lotniskiem Chopina możemy przeczytać, że w odniesieniu do aktualnej sytuacji związanej z koronawirusem, wszystkie służby Lotniska Chopina współpracują na bieżąco Głównym Inspektorem Sanitarnym, Graniczną Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, służbami państwowymi, przewoźnikami lotniczymi, agentami handlingowymi oraz pozostałymi lotniskami w Polsce.
Pasażerowie podróżujący z Chin otrzymują specjalne formularze lokalizacyjne, a osoby, które wykazują objawy chorobowe są badane przez personel medyczny lotniska.

Służby Lotniska Chopina nieustannie monitorują sytuację i śledzą komunikaty oraz stosują się do zaleceń europejskich i światowych organizacji zajmujących się ochroną zdrowia.
 
Praktycznie wszystkie lotniska na całym świecie wdrożyły specjalne procedury, które mają zapobiec rozprzestrzenianiu się tego śmiercionośnego wirusa.
 
Źródło informacji: Lotnisko Chopina
Czytany 667 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 26 styczeń 2020 13:11

Artykuły powiązane