Wydrukuj tę stronę
wtorek, 26 maj 2020 18:18

Będzie można latać do Hiszpanii, Włoch, Cypru, Grecji i Portugalii od 1 lipca. Ryanair świętuje...

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Będzie można latać do Hiszpanii, Włoch, Cypru, Grecji i Portugalii od 1 lipca. Ryanair świętuje... Foto: Ryanair

Linie lotnicze Ryanair potwierdzają, że od 1 lipca zamierzają obsługiwać 40% normalnego lipcowego rozkładu lotów. Hiszpania w ten weekend poinformowała o zniesieniu restrykcji od 1 lipca, podobnie jak zrobiły to wcześniej Włochy, Cypr, Grecja i Portugalia. We wszystkich tych krajach hotele oraz plaże zostaną otwarte na lipcowo-sierpniowe wakacje.

Ryanair będzie oferował codzienne loty z krajów europejskich na najważniejsze wakacyjne lotniska w Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Grecji i na Cyprze od 1 lipca.

Eddie Wilson, Prezes Ryanair DAC powiedział: - „Po 4 miesiącach zamknięcia, z zadowoleniem przyjmujemy decyzje rządów we Włoszech, Grecji, Portugalii, Hiszpanii i na Cyprze o otwarciu granic i odejściu od kwarantanny. Europejskie rodziny, które były blokowane przez ostatnie 10 tygodni, mogą teraz zacząć planować rodzinny urlop w Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Grecji i innych krajach basenu Morza Śródziemnego na lipiec i sierpień przed powrotem dzieci do szkół we wrześniu. Ryanair od 1 lipca będzie oferował prawie 1000 lotów dziennie. Wprowadziliśmy do sprzedaży mnóstwo biletów w atrakcyjnych cenach na tegoroczne wakacje, o których tak wiele rodziców i dzieci marzyło. Wszystkie loty Ryanair odbywać sie będą zgodnie z nowymi wytycznymi UE odnośnie bezpieczeństwa podróży, które nakładaja obowiązek noszenia maseczek zarówno na lotnisku, jak i na pokładzie samolotu na wszystkich pasażerów (oraz załogi Ryanair). Z niecierpliwością oczekujemy na miliony pasażerów Ryanaira na pokładach naszych samolotów. Cieszymy się, że gospodarka w Europie wraca do normalności po tym trudnym okresie zamkniecia, dzięki któremu udało odnieść wilki sukced w walce z wirusem Covid-19.”

Źródło informacji: Ryanair

Czytany 860 razy

Artykuły powiązane