Wydrukuj tę stronę
niedziela, 17 maj 2020 11:03

Muzyczna akcja społeczna na lotnisku w Poznaniu.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Muzyczna akcja społeczna na lotnisku w Poznaniu Muzyczna akcja społeczna na lotnisku w Poznaniu Grafika: Lotnisko Poznań-Ławica

Poznańscy DJ’e: neeVald, Bartes, Matthew Clarck występujący jako projekt THE3, zagrają na płycie lotniska 90-minutowy dj set dla fanów klubowych brzmień. To nietypowe wydarzenie online organizowane jest wspólnie z lotniskiem Ławica oraz agencją kreatywną Good People.

Samoloty stoją w miejscu, granice zamknięte, ale serca fanów klubowych brzmień biją ciągle w tym samym rytmie. Aktualna sytuacja spowodowała, że tysiące ludzi, regularnie bawiących się w klubach, dziś niestety nie może korzystać z tej formy odreagowania. A rozrywka była i zawsze będzie bardzo ważnym elementem życia naszego społeczeństwa.

Nieprzypadkowo też Poznań na klubowej mapie kraju zajmował zawsze istotne miejsce. I właśnie dla podtrzymania swojego muzycznego charakteru i wizerunku, poznańscy artyści wpadli na pomysł zrobienia czegoś
nietypowego. Tym wydarzeniem chcą sprawić, żeby muzyka jak zawsze połączyła nas w tańcu, nawet wirtualnie...

Całość będzie można oglądać na żywo w niedzielę 17 maja o godzinie 20:00 na stronie www.facebook.com/the3pl oraz na stronach partnerów.

Źródło informacji: Port Lotniczy Poznań Ławica

Czytany 990 razy

Artykuły powiązane