Wydrukuj tę stronę
czwartek, 02 kwiecień 2020 17:49

Środowisko lotnicze, pod wspólną flagą, rusza z akcją #nielatamypomagamy.

Napisane przez Aeropact
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Środowisko lotnicze, pod wspólną flagą, rusza z akcją #nielatamypomagamy. Środowisko lotnicze, pod wspólną flagą, rusza z akcją #nielatamypomagamy. Grafika: Aeropact

Nie latamy, pomagamy. Nie latamy, bo najważniejsze zadanie dzisiaj, to walka z wirusem. W lotnictwie obowiązuje zasada – Bezpieczeństwo przede wszystkim! Dlatego postanowiliśmy pomóc w poprawie bezpieczeństwa nas wszystkich. - informuje organizator akcji Aeropact.

"Wszyscy na pokład - piloci, mechanicy, pracownicy lotnisk, służby lotnicze, instytucje i urzędy odpowiedzialne za awiację, firmy z branży lotniczej, organizatorzy pokazów, linie lotnicze, firmy wspierające lotnictwo – krótko mówiąc, CAŁA lotnicza rodzina RAZEM zjednoczona wspólnym celem." - pisze Aeropact - "Czujemy się zobowiązani pomóc tym, którzy codziennie narażają dla nas swoje życie i zdrowie walcząc z pandemią. Wierzymy, że tylko działając razem damy radę pokonać wirusa i powrócić do normalności. Tworzymy jedną wielką lotniczą rodzinę. Jak nigdy wcześniej potrzebna jest nasza solidarność, wzajemne wsparcie i współdziałanie. Zbieramy na to, co dzisiaj jest najbardziej potrzebne – środki ochrony osobistej – rękawiczki, kombinezony i maseczki. Przekażemy je szpitalom i służbom mundurowym. To pierwszy etap naszej akcji. Wierzymy, że ta pomoc pozwoli na skuteczną walkę z wirusem i szybko będziemy mogli przystąpić do drugiego etapu – szerokiej akcji edukacyjnej. Chcemy zapobiegać i zabezpieczyć nas wszystkich przed ewentualnym powrotem koronawirusa."

Aeropact uruchomił stronę www.nielatamypomagamy.pl na której informować będzie dokładnie o działaniach oraz o tym kto już dołączył do akcji. Ale to nie wszystko. Informacje o akcji #nielatamypomagamy publikują na swoich social mediach WSZYSCY, którzy się w nią włączyli.

Zjednoczeni MOŻEMY WIĘCEJ!

Dziś najważniejsze, to byśmy wszyscy mogli zakomunikować światu – JESTEM BEZPIECZNY!

I’M SAFE czyli:

I llness - nie wyleczymy nikogo bez Waszej pomocy 

M edication - nie wyślemy Wam lekarstwa, choć bardzo byśmy chcieli je mieć i podarować je Wam wszystkim

S tress - postaramy się ograniczyć Wasz stres i go zminimalizować poprzez dostarczenie Wam środków ochrony osobistej

A tention – każdy z nas musi być bardzo ostrożny i uważny w kontaktach z innymi

F atigue - nie wyśpimy się za Was, dlatego choć zdalnie, też chcemy działać! 

E motion- nie możemy Was przytulić, ale chcemy Was wesprzeć 

Bądź SAFE i włącz się do akcji #nielatamypomagamy !

Źródło informacji: Aeropact
Aviation24.pl jako partner medialny akcji

Czytany 1248 razy

Artykuły powiązane