Wydrukuj tę stronę
środa, 24 czerwiec 2020 10:53

Lotnisko Wilamowo zaprasza na międzynarodowy ZLOT załóg lotniczych.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Lotnisko Wilamowo zaprasza na międzynarodowy ZLOT załóg lotniczych. Źródło zdjęcia: AKJ

W tym roku z powodu pandemii nie odbędą się mazurskie pokazy lotnicze pn. „Mazury AirShow 2020” , które zawsze stanowiły finałowe wydarzenie Międzynarodowego Zlotu Przyjaciół Lotnictwa i Mazur. Natomiast odbędzie się międzynarodowy ZLOT załóg lotniczych, który będzie zrealizowany w dniach 5-9 sierpnia 2020 r.

Pozwoli to pewne akcenty skoordynować z Operacją BOYEN – na historycznej twierdzy w Giżycku. Tym razem XXII Międzynarodowy Zlot Przyjaciół Lotnictwa i Mazur będzie skoncentrowany wyłącznie na wielką przygodę oraz na wyjątkowo atrakcyjny i towarzysko przyjemny pobyt załóg lotniczych w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Będzie to okazja do aktywnego wspólnego spędzenia czasu na jeziorach, być może odbędą się regaty na "Omegach", czy też spływ kajakami po uroczej rzece Krutynia. Będzie możliwość odwiedzenia kilku atrakcji turystycznych oraz miejscowości i nowych lądowisk. Wieczory zapowiadają się pełne muzyki i wspaniałego nastroju.

Szczegółowy program ZLOTU zostanie dopracowany w terminie do 15 lipca br., który będzie uwzględniał również sugestie nadesłane od zgłaszanych na ZLOT załóg. Organizatorzy zapraszają na ZLOT oraz wspólny relaksujący pobyt na Mazurach. Zaproszenie kierowane jest również do załóg zgłoszonych na odwołany w czerwcu RAJD po lotniskach Warmii i Mazur. Mile widziane będą jak zawsze załogi wodnosamolotów.

"Organizując ZLOT chcemy cały swój potencjał możliwości poświęcić załogom uczestniczącym w ZLOCIE i oczywiście musimy się do tego wydarzenia jak najlepiej przygotować . Prosimy więc o jak najszybsze zgłoszenie gotowości udziału w Zlocie , przez wypełnienie załączonego zgłoszenia i przesłanie na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr +48 89 752 45 21" - pisze Stanisław Tołwiński, prezes AKJ.

Źródło informacji: Lotnisko Wilamowo

Czytany 1017 razy

Artykuły powiązane