Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 19 październik 2020 12:54

Prysznic na wysokości 40 000 stóp. Klienci pierwszej klasy Emirates znowu mogą skorzystać z tego luksusu.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
A380 w barwach Emirates A380 w barwach Emirates Foto: Emirates

Linie Emirates wznawiają przeprojektowaną obsługę pokładową. Słynny salonik pokładowy i shower spa w Airbusach A380 wznawiają działalność po wprowadzeniu dodatkowych środków bezpieczeństwa i higieny. Linia lotnicza rozszerza ofertę także o bogaty w składniki odżywcze napój powitalny na sezon zimowy.

Salonik pokładowy A380, który obsługuje pasażerów klasy pierwszej i biznes zamienia się w bar oferujący produkty „na wynos”. Ograniczona została liczba miejsc wedle obowiązujących protokołów zachowania dystansu. W barze nadal serwowane są wina, alkohole wysokoprocentowe, napoje bezalkoholowe i gotowe przekąski, które klienci mogą spożywać po powrocie na swoje miejsce na pokładzie. Klienci mogą również składać zamówienia ze swoich miejsc. Strefy wspólne w klasie biznes w wybranych samolotach Boeing 777 oraz w pierwszej klasie również zostały ponownie otwarte. Dają możliwość zabrania ze sobą wcześniej zapakowanych przekąsek.

Klienci pierwszej klasy mogą ponownie wziąć prysznic na wysokości 40 000 stóp. Luksusowe produkty spa będą dostarczane w indywidualnych opakowaniach dla każdego klienta. Zestawy zawierają niezbędne produkty od wielokrotnie nagradzanej, ekologicznej irlandzkiej marki VOYA, to jednorazowy ręcznik kąpielowy oraz spis wszystkich udogodnień, z których można skorzystać.

Od 1 listopada przy przestrzeganiu rygorystycznych protokołów higienicznych wraca serwis pokładowy dotyczący posiłków. Klienci we wszystkich klasach będą cieszyć się wielodaniowymi posiłkami i wyborem z bezpłatnego menu napojów, w tym wina i piwa, a także soków i napojów bezalkoholowych. Koktajle serwowane będą również w klasach premium. W klasie ekonomicznej klienci mogą wybierać spośród 2 win; w klasie biznes klienci mogą wybierać spośród 6 win, w tym porto i szampana, natomiast w klasie pierwszej klienci będą mieli do wyboru 11 win, w tym wino deserowe, porto i szampana Dom Perignon.

Aplikacja Emirates została zaktualizowana i ulepszona tak, aby umożliwić pasażerom na pokładzie przeglądanie menu na urządzeniach mobilnych zarówno w trybie online, jak i offline.

Linie Emirates wkrótce wprowadzą powitalnego drinka o nazwie Vitality Boost w klasach pierwszej i biznes. Szefowie kuchni i dietetycy linii lotniczych stworzyli orzeźwiającą mieszankę jabłka, imbiru i hibiskusa, aby zapewnić klientom zastrzyk zdrowia podczas ich podróży. Wegański, bogaty w składniki odżywcze napój jest pełny przeciwutleniaczy, nie zawiera glutenu ani dodatku cukru. Napój będzie stale odświeżany, aby oferować różne smaki. Klienci mogą również wybierać spośród wielu innych napojów powitalnych, w tym szampana i różnorodnych soków.

Wielokrotnie nagradzana rozrywka pokładowa Emirates - ice, co miesiąc aktualizowana jest o nowe treści. W październiku do katalogu rozrywkowego z ponad 4500 kanałami dodano 25 nowych hollywoodzkich hitów, 197 godzin nowych programów telewizyjnych oraz propozycje z serii MasterClass.

Źródło informacji: Emirates

Czytany 705 razy

Artykuły powiązane